Jeugdtrainingen

Hieronder vind je de indeling van de trainingsgroepen voor het voorjaar van 2018.

Kun je een keer niet trainen, geeft dit altijd door aan je trainer. Je kunt natuurlijk ook naar de zaal bellen:  071 407 2875.

Indeling trainingsgroepen:

Woensdag Talentgroep (19:00 – 20:00) 
Bram Parlevliet (start 10 januari)

Bjorn de Klerk
Dylan Vooijs
Jitte de Klerk

Donderdag Groep 1 
(17:00 – 18:00)

Eline en Johan Vliegenthart 
(start 8 januari)

Arie van der Bent
Bas Ouwehand
Esmeé Guijt
Levi Kuijt
Rens Brandt 
Rowen le Febre
Rian van der Plas
Stefan Jonker
Willem Guijt
Willem Souverijn

Donderdag Groep 2
(18:00 – 19:00)

Eline
(start 8 januari)

Benjamin Haasnoot
Bjorn de Klerk
Dylan Vooijs
Jasper Rombach
Jitte de Klerk
Niels de Klerk
Paul Hoek

Maandag Groep 3
(19:00 – 20:00)

Johan Vliegenthart 
(start 15 januari)

Brian van der Nagel
Fé Remery
Hugo Haasnoot
Jonathan Haasnoot
Job van Dijk
Mike van Duijn
Lucas van Duijn
Luna Remery
Quintijn Hoogendijk
Amy Vooijs

Dinsdag Groep 1 
(18:00 – 19:00)

Jasper Klinkenberg 
(start 9 januari) 

Eva Koekebakker
Gijs van Delft
Ilse van Duijvenbode
Justin van der Zwart
Lynn van den Oever
Ruby van den Berg
Sverre Varkevisser
Tristan van der Bent
Xandra van den Berg

Dinsdag Groep 2 
(19:00 – 20:00)

Esther Janssen
(start 9 januari) 

Anne van Duijvenbode
Benjamin Haasnoot
Bjorn de Klerk
Dylan Vooijs
Jasper Klinkenberg
Jasper Rombach
Jitte de Klerk
Michiel Huigen
Niels de Klerk
Paul Hoek

Dinsdag Groep 3 
(20:00 – 21:00)

Esther Janssen 
(start 9 januari) 

Benjamin Haasnoot
Jasper Klinkenberg
Robert ten Haken
Wesley van der Zwart

Woensdag Groep 1
(18:00 – 19:00)

Eline
(start 10 januari) 

Anouk Bol
Emma ten Hove
Faya Vooijs
Hope de Mol
Norah van den Oever
Mateo Al-adbal
Yara Vooijs
Katelynn van Campenhoudt

Woensdag Groep 2
(19:00 - 20:00)

Eline
(start 10 januari) 

Brian van der Nagel
Fé Remery
Jonathan Haasnoot
Job van Dijk
Lucas van Duijn
Luna Remery
Mike van Duijn
Robert ten Haken
Wesley van der Zwart

Donderdag Groep 1 
(18:00 – 19:00)

Jasper Klinkenberg
(start 11 januari) 

Alfonso Salido
Gijs van Delft
Isa Pol
Ilse van Duijvenbode
Justin van der Zwart
Lisanne Hus
Mirthe van der Niet
Tristan van der Bent
Patrick Messemaker

Donderdag Groep 2
(19:00 - 20:00)

Jasper Klinkenberg
(start 11 januari) 

Arie van der Bent
Eva Koekebakker
Ruby van den Berg
Lynn van den Oever
Norah van den Oever
Sverre Varkevisser
Sven Peereboom
Xandra van den Berg
Katelynn van Campenhoudt

Vrijdag Groep 1 
(17:00 – 18:00)

Eline
(start 12 januari) 

Anouk Bol
Bas Ouwehand
Emma ten Hove
Hope de Mol
Mateo Al-adbal
Yara Vooijs

Vrijdag Groep 2
(17:00 - 18:00)

Johan Vliegenthart
(start 12 januari) 

Levi Kuijt
Rens Brandt
Rian van der Plas
Stefan Jonker
Willem Guijt
Willem Souverijn

Vrijdag Groep 3 
(18:00 – 19:00)

Eline
(start 12 januari) 

Faya Vooijs
Esmeé Guijt
Mirthe van der Niet
Patrick Messemaker
Rowen le Febre
Sven Peereboom 
Amy Vooijs

Zaterdagochtend cursus (09:30 - 11:00 uur)
Jasper Klinkenberg & Eline (start 13 januari
)

Anouk van Beelen
Ruben ten Hove
Ruben van der Meij